Aras Kargo Resmen Günüm Zehir Oldu!

Merve Nur E. |

Daha önce şikayet ettiğim Evidea.com'dan gönderim yollanıyor. Nihayetinde fakat bu kez de Aras Kargo sayesinde alamıyorum! Ayazma şubesinde aradığımda konuştuğum çalışan son derece ilgili ve alakalı fakat anlaşılan o ki dağıtım personeli işini itina ile yapmamakta.
Daha önce ürünüm bana gelmeden şubeye ulaştığında SMS veya e-mail ile tarafıma bilgi verileceği söylenmişti. Fakat verilmeden gönderiye çıkmış.

Aradım şube ile görüştüm perşembe günü cumartesi günü için anlaştık yani bugün. Bugün tekrar aradım gönderim çıkmıştı ve bugün teslim edileceği belirtildi hatta ben zil bazen çalmıyor dedim ve şubedeki o ilgili çalışanınız dağıtımdaki İ*** beyi arayıp gönderi için gittiğinizde telefonla arayın deyip bilgi de verdi. Teşekkür edip görüşmeyi sonlandırdık. Evden 1 sn. bile ayrılmadım fakat az önce SMS geldi. Sizden adresinizde olmadığınız için teslim yapılamadı vs. aranmadım bile!

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  12:47

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52