10 Ekim 2016

Aras Kargo Resmen Günüm Zehir Oldu!

Daha önce şikayet ettiğim Evidea.com'dan gönderim yollanıyor. Nihayetinde fakat bu kez de Aras Kargo sayesinde alamıyorum! Ayazma şubesinde aradığımda konuştuğum çalışan son derece ilgili ve alakalı fakat anlaşılan o ki dağıtım personeli işini itina ile yapmamakta.
Daha önce ürünüm bana gelmeden şubeye ulaştığında SMS veya e-mail ile tarafıma bilgi verileceği söylenmişti. Fakat verilmeden gönderiye çıkmış.

Aradım şube ile görüştüm perşembe günü cumartesi günü için anlaştık yani bugün. Bugün tekrar aradım gönderim çıkmıştı ve bugün teslim edileceği belirtildi hatta ben zil bazen çalmıyor dedim ve şubedeki o ilgili çalışanınız dağıtımdaki İ*** beyi arayıp gönderi için gittiğinizde telefonla arayın deyip bilgi de verdi. Teşekkür edip görüşmeyi sonlandırdık. Evden 1 sn. bile ayrılmadım fakat az önce SMS geldi. Sizden adresinizde olmadığınız için teslim yapılamadı vs. aranmadım bile!

Merve 215 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön