24 Ocak 2014

Aras Kargo Personeliniz Maalesef Önem Taşımıyor!

Kusura bakmayın ama Aras Kargo müşteri sorunları çözmede ve müşteriye davranış konusunda bence sınıfta kalmamıştır. Diyorsunuz ki; Müşterilerimiz için, talep ve önerilerini değerlendiren, gelen sorunları kısa zamanda çözümleyerek bilgi paylaşımında bulunan ve memnuniyete yönelik çalışmalar yapan güler yüzlü bir ekibiz.

Siz değerli müşterilerimiz için Önem Taşırız diyorsunuz, ne kadar bu ilkenizi şube personeliniz uyguluyor? Yaklaşık bir aydır Aras Kargo Antalya Alanya Sanayi şubesinde kargo tutanak evrakını bekliyoruz ha gelecek hala gelecek halen de gelecek. En son personeliniz S.A kişi yüzümüze telefonu kapatacak kadar ileri gitmiştir.

Maviada 197 Okunma

Cevaplar

  • Maviada 27 Ocak 2014

    sayın yetkili halen personeliniz s.a adlı kişi aynı davrını sergilemektedir... Süretli konusarak karsıdakine söz hakkı vermeyip kendini haklı cıkartmak istemektedir.Çözüm yerine olayı en eski tarihten, sıfırdan ele alıp çözüm üretememiştir.Sorunum devam etmektedir.Böyle tavrını sergileyecek ise beni aramasın .

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Ocak 2014

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar sağlanmakta olup, en kısa zamanda müşterimize sonuç ile ilgili bilgilendirme sağlanacaktır. Müşterimize e-posta yolu ile ara bilgi paylaşımı sağlanamıştır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön