27 Ekim 2016

Aras Kargo Personelinin Büyük Hatası!

24.10 İzmir Bostanlı şubesinden 12.20' de teslim ettiğim kargo 12.58' de üzerine yeni bir fıs yapıştırılıp içindekiler alınarak İstanbul'da ki adrese teslim edilmiş. Kargoyu yollarken görevlinin verdiği fişin fotoğrafını çekmiştim. Şubede görüntüleri incelediğimizde görevlinin kargoyu teslim alıp, kutuya atması gerekirken, hemen sağ tarafında elinin altına koyduğu, sonra üzerine bir kağıt koyduğunu, sonra bir koli koyduğunu, sonra yeni zarf aldığını ve sonra 3-4 dakika görüntüden kaybolduğunu, tam 12.58' de yeni fiş kestiğini görmemize rağmen, dünden beri hiçbir değişiklik olmadı. Kargonuz 3.kişilerce açılıp üzerine yeni fiş yapıştırılıp yollanabilir. Konuyu takip ediyoruz. Gelişmeleri buradan da paylaşacağım.

Burak 181 Okunma

Cevaplar

 • Burak08 Kasım 2016

  Yolladıgım kargo acılıyor, üzerine yeni gis basılıp icindekiler alınıyor ve hala kargo yetkililerinden bir haber yok. Yazık ayıptır, gunahtır. Ben o kargoyu size, markanıza emanet ettim, siz koruyamadıgınız gibi donup iki satır cevap vermeye bile tenezzul etmiyorsunuz. Aras Kargo da kargonuz acılır, icindekileri begenirlerse alırlar bu isin sorumlusu yoktur, donup cevap bile vermezler mi diyelim.

 • Burak03 Kasım 2016

  Olayın üzerinden 10 gün geçti, aksiyon alındı ile ne kastediliyor bilmiyorum ama bize maalesef, hala hiç bir açıklama yapılmadı. Burada ciddi bir magduriyet söz konusu, dosya acılıyor, icindekilerin bir kısmı alınıyor, yeni bir fis basılıp yollanıyor, şubede kamera goruntulerini seyrettik, anlattıklarımızı birebir dogruluyor. Alıcı haber verince bir hırsızlıkla karsı karsıya oldugumuzu ogrendik. lütfen tarafımıza bilgi verilmesini, magduriyetimizin giderilmesini onemle ve çok acil rica ediyoruz.

 • Aras Kargo Temsilcisi03 Kasım 2016

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Burak30 Ekim 2016

  Yarın bir hafta olacak hala hiçbir degisiklik olmadı. Bu baslıkta yazdıgınız gibi personelin büyük hatası değil, alenen göz göre göre personelin hırsızlık yapmasıdır, kamera goruntusunu seyrettiginiz an siz de bunu anlayacaksınız. Firma benim yolladıgım kargoyu koruyamamıstır, hem de kendi elemanı kargoyu açıp icindekinin bazılarını alıp, yeni zarfa koyup üzerine de tekrar fis yapıstırarak alenen, adı gayet belli olan kotu niyetini sergilemistir. Burada ciddi bir magduriyet söz konusudur ve bir hafta geçmesine rağmen hiçbir gelisme saglanamamıstır. Tekrar ediyorum, aras kargoda kargolarınız ucuncu kisiler tarafından acılıp, icindekiler alınabilir. Dikkatli olun.

 • Aras Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön