Aras Kargo Personelin Davranışı!

Samet K. |

İstanbul'dan ayın 5' inde benim adresimin bulunduğu şubeye kargo geliyor, bana 7' sinde teslim bildirisi geliyor, fakat evde olmama rağmen evde bulamadık gelip şubeden alın diye bildiri mesajı gönderiyorlar, sonra arıyorum kabalığa bak "arkadaş biz geldik gelemem artık" diyor! Ben kargo ücretini ödüyorum ve üzerine gidip ben kargo alıyorum. Nerede kaldı kargo amacı. Merkeze alışveriş yaptığım firmaya bildirdik tekrar teslim olacak diye bilgi dönüyorlar ama ayın 9' u halen kargo yok. Bu konuda nasıl bir yol izlenecek kim bu firma için yaptırım uygulayacak merak ediyorum.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samet K.
  09 Aralık
  15:44

  Merhaba maıl üzerinden bilgi ıstenıldı ama bır çok kısı tarafından maıl gelıyordur bır de buradan kargo takıp numarasını paylasmak ıstedım. Ayrıca adres yok diye bana geri dönüş yapan back ofıs calısanlarınızı bıraz daha uslubuna dıkkat etmesı konusunda da uyarılmasını ısterım. teşekkürler
  takıp No..: 5448345463165

 • 09 Aralık
  14:25

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 09 Aralık
  12:43

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52