19 Nisan 2013

Aras Kargo Personeli Müşteriye Hakarette Pek Tecrübeli!

İvedi olan ve gelen bir teslimatım için sabah 09:30 da Aras kargo ofisini aradım kargomun dağıtıma çıktığını ofisten alamayacağımı belirttiler ve dağıtan kuryenin telini verdiler. M***** D. isimli kurye saat 03:00 e kadar teslim edeceğini belirtti durumun aciliyetini ona da belirttim.

Saat 03:30 oldu ve tekrar aradım 1 saat içinde teslimat yapacağını belirtti, Yetişmeyeceğini 3'e kadar teslimat yapacağını söylediğini hatırlattım oda istediği saatte getireceğin buna kimse karışamayacağını, müşteriysem müşteriliğimi bilmemi, nabacaksın dövecekmisin, geliyorum birazdan görüşürüz bakalıma kadar bir çok diyalog işittik sayesinde.

Kargo teslim alınmamış ve firma tarafımızdan aranmıştır.

Barış 68 Okunma

Cevaplar

  • Barış19 Ocak 2014

    Benim adresime bakan şube personeliniz bundan sonra şahsıma teslimat yapmama kararı almış. Kişiye özel hizmet anlayışınız bumu? personeliniz buna nasıl karar verebiliyor, gönderi ücretlerini kendi ceplerinden mi ödüyorlar acaba? Ücret ödeyerek Aldığım hizmet nasıl sunulmaz?

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    merhaba, Barış Bey ile görüşülerek kendisine bilgilendirme yapılmış ve bildirimi hususunda gerekli aksiyonlar ehemmiyetle alınmıştır. saygılarımızla. ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön