Aras Kargo Pendik Şubesi Adresten Teslim Almıyor Paketi...

Manolya U. |

Saat 14:00' da çağrı merkeziyle yapılan görüşmemde kurye talep ettim. Saat 18:00'a kadar alımın yapılacağını ve ilgili şubeye yönlendirme yapıldığı söylendi. Saat 17:30 itibariyle Pendik şubesinden personel D** G*** ile yaptığım görüşmede kuryeyi bugün yönlendiremeyeceğini kendisine ilgili yönlendirmenin yapılmadığı gibi yalan bir gerekçe sundu.

Beni mağdur ettiklerini ve saat 18:30'a kadar bekleyebileceğimi şubenin bana yakın olduğunu ve durumumun acil olduğunu belirttim ama personel gayet sorumsuz bir şekilde yönlendirme yapamayacağını belirtti. Şubedeki arkadaşın sorumsuzluğu yüzünden mağdur durumda kalmış bulunmaktayım. Bu tarz çalışanlar olduğu müddetçe bu firmayı tercih etmeyeceğim.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Manolya U.
  30 Aralık
  11:17

  Kargonun 1 gün sonrasında çıkması bir çözüm değil çünkü bugün adreste olması gerekiyordu. Eğer beni çağrı merkezindeki personel kesin 18:00'a kadar kargonuz alınacak demeseydi başka firmaya yönelirdim. Sözlerine güvenip mağdur oldum.

 • 30 Aralık
  09:29

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52