27 Şubat 2016

Aras Kargo Parçalanmış Ürün...

24 Şubat'ta Samsun'dan Muğla Ortaca ya koli gönderdim içinde puaça ve kurabiye vardı çok hafif ve az olmasına rağmen, benden 40 TL para istediler çok fazla tuttu! Çarşamba akşam 5'te verdim cuma sabahı gider mutlaka 48 saati geçmez dediler, cuma akşam 6'da teslim aldık! Bunların hepsi birer sorun yutarım geçerim ama gönderdiğim puaça ve kurabiyeler plastik kapta olmasına rağmen, parçalanmış bir şekilde ulaştı. 40 TL verdiğime mi yanım yoksa el emeğimin yandığına mı! Çok sinirliyim asla bir daha bu kargoyu kullanmayacağım. Üzerine yiyecek yazdığı halde koli fırlatılıp atılmış yoksa o kadar parçalanmaz dı o kurabiyeler! Şikayetim var!

Merve 151 Okunma

Cevaplar

  • Merve 24 Mart 2016

    Şikayetim için hiçbir sonuç alamadım kimsejin umurunda değil bu kargoyu asla kullanmayim kimseye tavsiye etmiyorum! !

  • Merve 15 Mart 2016

    Aras cargo ile 1 ay önce bir cargo gönderdim 1 poşet puaca ve biraz kurabiye. Benden 40 TL istediler yine bir şey demedim fakat el emeğimle nişanlıma gönderdiğim yiyecekler paramparça olmuş vaziyette gitti şikayetçi oldum 1 aydır onlarla uğraşıyorum derdimi genel müdürlükte kaç kişiye anlattım çağrı merkezinden kaç kişiye anlattım ama çözüm bulamadılar. Bu işin peşini asla bırakmayacağım mahkemeye kadar yolu var gıda taşımacılığı yapmadıkları halde bunu bana söylemediler ve üstelik kargomu alıcıdan farklı kişiye teslim ettiler size dava açacağım ve yıpranma emeklerim her şey için yüklü miktar talep edeceğim. Ya siz benim 40 lirami ve sizin yüzünüzden iki katı gelen telefon faturamı geri yatırın ya da ben mahkemeye başvuracağım bileşiniz.

  • Aras Kargo Temsilcisi27 Şubat 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön