25 Ekim 2016

Aras Kargo Papatya Şubesi Ürünü Teslim Etmedi.

Kargo takip kodu 6044903260458 S***U*** adlı müşterimiz kapıda kredi kartı ödeme sipariş vermiştir. Siparişi geçerken Aras Kargo Çerkezköy Papatya şubesinin kapıda kredi kartı ödemeli siparişlerinde her seferinde pos cihazı getirmediklerini peşin para istediklerini belirtmişlerdir.

Benim gönderdiğim kapıda ödeme kredi kartı olarak gönderdiğim üründe de aynı şekilde peşin istemişlerdir. Daha sonradan pos cihazı tekrardan götürmeyip ürünü 3 gün şubede bekletip iade göndermişlerdir. Bu durum Aras Kargo telefonla müşteri hizmetlerine bildirilmiştir. Aynı ürün 6237361142665 kargo takibiyle tekrar kapıda kredi kartı ödeme olarak gönderilmiştir.

Bu sefer müşteriye hiç teslimata gidilmeden Papatya şubesi ürünü 3 gün bekletip iade gönderdiler. Aras Kargo bu şubeye şikayet ettiğim halde neden bir yaptırımda bulunmuyor anlamış değilim. Beni hem maddi hem de manevi olarak zarara uğratmıştır.

Abdulkadir 94 Okunma

Cevaplar

 • Abdulkadir 27 Ekim 2016

  6044909108660 nolu Semra Uzun adına kargoyu 3 sefer gönderdim Papatya şubesi hala teslim etmedi. Şkiayet etmediğim yer kalmadı bu karguyu teslim edilmesi için ne yapılması gerekiyor. Aras Kargo olarak Papatya şubesine hiç mi yaptırım uygulamıyorsunuz. Bu şube yüzünden maddi ve manevi zarara uğradım. Bu kargo tekrar bana geri geldiği zaman Aras kargoyla bir daha çalışmayacağımı bildirmek istiyorum. demek ki şubenizin saygısızlığı müşterinizden daha önemli.

 • Abdulkadir 27 Ekim 2016

  Aradan 2 gün geçti ürün hala teslim edilemedi Aras Kargo Papatya şubesine söz geçiremiyor. Ben ürünü sorumsuz Papatya şubesi yüzünden 3 sefer gönderdim. İşimi gücümü bıraktım Papatya şubesinin teslim etmediği kargo ile uğraşıyorum. Ben maddi ve manevi zarara uğradım.

 • Aras Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Aras Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön