Aras Kargo Paketin İçindeki Objem Kırık Bir Şekilde Adrese Bırakılmış!

Selman A. |

20.4.2016 tarihinde Antalya Uncalı şubeden, İzmir Fincancılar şubeye göndermiş olduğum kargonun içendeki gönderi -çalışanlarınızın karpuzlama transfer tarzı yüzünden- kırılmış! Üstelik aynı paket (koli) 2 hafta önce İtalya'dan Antalya'ya yani bana kutusunda çizik veya ezik dahi olmadan ulaştırılmıştı (!) Kırık bir vaziyette olduğu paket açılmadığı halde belli olmasına rağmen gönderim alıcının kendisine değil adreste bulunan bir başkasına teslim edilmiş; dolayısıyla teslimat anında tutanak tutulması Aras Kargo çalışanı tarafından kasıtlı olarak engellenmiştir. Gönderdiğim obje nadir bir koleksiyon parçası olması sebebiyle tekrardan temini oldukça zordur. Bu ayıplı hizmetin telafi edilmesini aksi takdirde tüm hukuki yollara başvuracağımı bildiririm.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  16:02

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 23 Nisan
  10:30

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52