29 Ocak 2014

Aras Kargo Organ Nakil Solüsyonunu Bile Ne Hale Getirdiler!

2013 yılı başından beri çalıştığımız ve her seferinde bize maddi kayıplar ve daha da önemlisi prestij kaybı yaşatan Aras Kargo şirketinin son bombası bu oldu. İçeriğinde "Organ Nakil Solüsyonu" gibi hassas bir ürün bulunan koli ile adeta futbol maçı yapılmış!

Üstelik taşıdıklarının ne olduğunu çok çok iyi bilmelerine karşın ve üzerinde dikkat yazıları da olmasına rağmen. (ha bir de kendi verdikleri uyarı işaretleri de yapıştırılmış durumda) üstelik yaşadığımız büyük maddi hasarı cüz'i bir miktar ile kapatmaya çabalayıp ''zaten sigorta yapmıyoruz imza attınız sözleşmeye istersek hiç ödemeyiz'' demeleri de ayrı bir yüzsüzlük bana kalırsa.

Tuna 70 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi29 Ocak 2014

    Merhaba, Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır ve müşterimize ara bilgilendirme sözlü olarak yapılmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.araskargo.com internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön