27 Ağustos 2013

Aras Kargo Önemli Olan Kargomu Alamadım!

Alisverisyap. com sitesinden 14187 kargo takip no ile alışveriş yaptım. Kargom 23/08/2013 tarihinde çıkış yaptı fakat teslim edilmesi gereken 24/08/2013 tarihinde teslim edilmedi.
24/08/2013 saat:10:53 de Altınşehir şubenizi aradım. Kargomun ellerinde olduğunu öğleden sonra teslim edeceklerini söylediler. Saat : 15:34 de bir çok kez aramamdan sonra bir bey telefonu açarak telefonun cep tel numarasına yönlendirildiğini şubenin kapalı olduğunu ve ''herkes evine gitti kardeşim pazartesi alırsın kargonu'' diyerek asabi bir şekilde cevap aldım.

Kargom önemli idi alamadım, geç kaldım sorun yaşadım. Neden teslim edileceği söyleniyor ve azar işitircesine kargomun gelmeyeceği söyleniyor ve gelmiyor?

Hüseyin 51 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin28 Ağustos 2013

    telefonumu iş yerinde unutmam nedeni ile telefonla irtibat sağlayamadık fakat şöyle bir mail aldım Sn. ŞAHİN, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz e-maile istinaden ilgili birimlerimiz ile irtibata geçilmiş olup, KS 565040 irsaliye numarası ile gönderimi gerçekleşen kargonuzun ulaşımında yaşanan sıkıntıdan dolayı son derece üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. İlgili kargonuzun 26.08.2013 tarihinde teslimatının gerçekleştirildiği tespit edilmiştir. Bu tür hataların tekrarlanmaması adına gerekli önlemlerin alınarak şube personelimizin uyarıldığını ve gerekli düzenleyici faaliyet çalışmalarımızın başlatıldığını bildiririz. Değerli fikir ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi bekler, işlerinizde kolaylıklar dileriz. Saygılarımızla

  • Aras Kargo Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Merhaba; Müşterimize irtibat numarasından ulaşılamamış olup, konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.Şikayeti ile ilgili müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön