Aras Kargo Önemli Dosyamı Yanlış İle Göndermişler!

Çağrı A. |

Dün (10.03.2016) öğle saatlerinde Ankara Hasköy şubesinden verdiğim dosya paketimi Zonguldak'a göndermek için teslim ettim. Bugün Zonguldak'da olması gerekiyordu, lakin Zonguldak şubeyi aradığım zaman, telefonu açan şahıs bana Ankara depodan çıkış yapılırken yanlışlıkla İzmir arabasına verildiğini ve en erken pazartesi günü Zonguldak'ta olacağını söyledi!. Bu dosyanın oraya ulaşması benim için çok önemliydi ve şimdi pazartesiye kadar beklemek zorunda kalacağım. Bu kadar dikkatsizlik olmaz, müşteri hizmetlerini aradığımda bile kargo hareketlerine bakarak sanki ben yalan söylüyormuşum gibi "hayır beyefendi paketiniz Zonguldak şubeye gidiyor" diye ısrar ediyorlar! Tarafıma ulaşılıp bir an önce mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Başkasına Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  13:46

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • 11 Mart
  12:46

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52