Aras Kargo Ölçüyü Büyük Yazma Ve Fazla Masraf Çıkarma!

Mehmet Ali D. |

Aras Kargo Pilotsanayi şubesine kargo göndermek için gittim. Ürünün ağırlığı 50gr, boyutları 5cmx 5cmx 15cm. Bana faturayı kesti 1 desi olarak ve bende aynı üründen bir çok kez gönderdiğimi.

Bazen 0 desi bazen 1 desi yazıldığını bildiğim için 1 desinin ne olduğunu sordum. Bir süre tartışmadan sonra. Bana verilen cevap çok güzel. " Bu şartlarda göndermiyorsan al paketi git."

Cumartesi ve saat 14.30 olduğu için gönderdim. Aynı durumla başka şubelerde de karşılaştım
Genel merkezide aradım gönderdiğim başka bir kargo ile ilgili aynen anlattım bana 0 desi,1 desi farkını söyleyemeyen çok zekalı bir arkadaş yapabileceğim bir şey yok dedi.
Sonra şubeyi aramış şube beni sorguya çekiyor neden aradın diye.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali D.
  21 Ekim
  13:38

  sonra şikayeti inceleyip bana bilgi veriyormuş şubeyle görüşmüş bir anormallik yokmuş... muş..muş..muş.. neyi inceledin oğlum sen benim gönderdiğim paketi gördünmü YOK... kaç desi olabileceği hakkında bilgin varmı YOK eee şubeye telefon aç.. böyle bir şakayet var de... şubede yok desin sende bana cevap ver HARİKA sorun çözüldü demi.. allahın bit beyinlileri...

 • Mehmet Ali D.
  21 Ekim
  13:26

  çakallığı yapan şubenin kendisi hakkındaki şikayeti değerlendirmesi mükemmel bir çözüm yöntemi.
  TEBRİK EDERİM sizi harika bir çözüm yolu bulmuşsunuz.
  adam bir arar bu paket şu anda nerde büyüklüğü veya ağırlığı nedir diye... zeka müsveddeleri.. şube çakallık yaptıktan sonra evet ben boyutları büyüttüm mü diyecek... ileri zekalılar... şube hakkındaki şikayetin incelemesini aynı şube yapıyor.. nerde görülmüş böyle saçmalık....

 • 20 Ekim
  14:55

  Merhaba;

  Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52