02 Kasım 2016

Aras Kargo Müşteriyle Görüşüldü Diye Yanlış Bilgi Veriyor.

Aras Kargo ile İstanbul'dan aldığım sıfır cep telefonumu yakut şubesinden ablam kargoya verdi. Cihaz elime ulaştığında cihaz yamulmuştu ve Aras Kargo'dan tutanak tutturdum ve hemen geri dönüş sağlanacağı söylendi. 50 gün sonra geri dönüş yaptıklarında, cihazla ilgili herhangi bir şey yapmayacaklarını belirttiler ve neden olduğu konusunda da herhangi bir bilgi verilmedi.

Tekrar aradığımda neden dolayı ret edildiğine dair bilgi almak isteğimde, hemen geri dönüş sağlayacaklarını söylemelerine rağmen yaklaşık 20 gündür geri dönüş sağlamadılar. Ayrıca buradan kendileri ile bağlantıya geçtiğimde müşteri ile bağlantıya geçildi gibi bir otomatik mesaj gönderiyorlar ama herhangi bir görüşme veya dönüş sağlanmamıştır.

Lokman 588 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön