06 Mart 2014

Aras Kargo Müşterisini Mağdur Ediyor!

Aras Kargo ile 26.2.2014 tarihinde Bursa Altıparmak şubesinden - Antalya Kemer şubesine yolladığım 1 adet Küçük bir zarf için 7.5 TL ücret ödedim. Kargom Kemer şubesine 27.2.2014 tarihinde ulaşmış ancak 1.3.2014 tarihinde alıcıya ve göndericiye hiçbir bilgi verilmeden kargo alınmadı diye geri gönderilmiştir yani sadece 2 gün şubede beklemiş ve bilgi verilmeksizin geri gönderilmiş.

Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde mağdur edildiğimi alıcının 3.4.2014 tarihinde şubeye gittiğini şubenin cumartesi günü kargoyu geri gönderdiğini söylediğini iletti. Müşteri hizmetlerine mağduriyetimin giderilmesini istediğimde aldığım cevap tekrar ücret vererek gönderinizi yollayabilirsiniz oldu.

Ozgur 49 Okunma

Cevaplar

  • Ozgur18 Mart 2014

    Aradan geçen 12 gün içerisinde hiç bir aras kargo yetkilisi aramadı ve ilgilenmedi şubeye gittim benden iade gelen kargo için ücret talep ettiler.Bende kargo'm size hediyem olsun diyerek kargomuda orada bırakıp başka bir kargo ile işimi hallettim bir daha aras kargo ile hiç bir şekilde hiç bir şey göndermem ve çevremde de kimseye tavsiye etmem.

  • Aras Kargo Temsilcisi06 Mart 2014

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli inceleme yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön