Aras Kargo Müşterisi Umrunda Değil...

Uğur T. |

İstanbul içerisinde taşınan kargom, kendi hatanızla, kristal şubesi yerine tam olarak 650m mesafede bulunan Orkide şubesine gönderilmiş. İnsani hatadır olabilir. İnsani olmayan tarafı, hata bizden kaynaklandı diyerek müşteriye veya 650 m ötede bulunan şubeye teslim etmek yerine, transfer merkezine geri gönderip, transfer merkezinden tekrar Kristal şubesine yönlendirmek müşteriyle alay etmektir. Hiç olmadı müşterinizi arar şubeden teslim alma seçeneği sunarsınız.

Bu sorun, iki şubeniz arasında eminim defalarca yaşanmış, defalarca da şikayet almışsınızdır, müşteri şubenizi değil sizi tanır.Bugün 3. gün bitti ve 2 gün önce kargo birkaç yüz metre yakınıma kadar gelmişken kargo ortada yok, bu kargoyu bir hasta bekliyor. Hoş, köpeğimin maması da olsa bunu yapmaya hakkınız yok. Benim için artık çözeceğiniz bir şey yok, insanlar okuyup müşterisi Aras'ın ne kadar umurunda olduklarını bilsinler.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  13:07

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52