28 Aralık 2015

Aras Kargo Mogan Şubesindeki Kargomu Teslim Alamıyorum!

5352693578076 numaralı kargomun Aras Kargo Gölbaşı Mogan şubesinde olduğumu öğrendim fakat telefonla konuştuğum yetkili, iş yoğunluğu ve dünden kalan kargoların teslimatı öncelikli olduğu için, bu tarafa bakan arkadaşı yıllık izinde olduğu için, sadece hafta içi teslimat yapmaları gibi bir kuralları olduğu için, bazen unutma ve aksaklık olabildiği için gibi birbiriyle ilgisiz bir sürü bahane üretti. Bu firma daha iki hafta önce de bir kargomu kaybetmişti.
Artık kanuni yollara başvurmak gerekiyor.

Ziya 209 Okunma

Cevaplar

  • Ziya 05 Ocak 2016

    Komik bir yanıt. Gönderici firmanın "alması gereken bir aksiyon" yok ki. Siz teslimatı yapamıyorsunuz,.

  • Aras Kargo Temsilcisi28 Aralık 2015

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Ziya 28 Aralık 2015

    Çağrı merkezleri mesai saati dışında çalışmıyor, iletişim formunu somuna kadar dolduruyorsunuz fakat gönder dediğinizde "olmadı, tekrar deneyin" diyor, canlı destek dedikleri şey sizi 28. bekleme sırasından başlatıyor. Benim seçmediğim bir firma ile bana gönderilen bir gönderinin akıbeti belli olmadan öylece bekliyorsunuz günlerce. Şikayet dinleyen de yok, ulaşabileceğiniz bir kanal da.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön