Aras Kargo Mogan Şubesindeki Kargomu Teslim Alamıyorum!

Ziya A. |

5352693578076 numaralı kargomun Aras Kargo Gölbaşı Mogan şubesinde olduğumu öğrendim fakat telefonla konuştuğum yetkili, iş yoğunluğu ve dünden kalan kargoların teslimatı öncelikli olduğu için, bu tarafa bakan arkadaşı yıllık izinde olduğu için, sadece hafta içi teslimat yapmaları gibi bir kuralları olduğu için, bazen unutma ve aksaklık olabildiği için gibi birbiriyle ilgisiz bir sürü bahane üretti. Bu firma daha iki hafta önce de bir kargomu kaybetmişti.
Artık kanuni yollara başvurmak gerekiyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ziya A.
  05 Ocak
  11:11

  Komik bir yanıt.
  Gönderici firmanın "alması gereken bir aksiyon" yok ki. Siz teslimatı yapamıyorsunuz,.

 • 28 Aralık
  17:54

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • Ziya A.
  28 Aralık
  16:49

  Çağrı merkezleri mesai saati dışında çalışmıyor, iletişim formunu somuna kadar dolduruyorsunuz fakat gönder dediğinizde "olmadı, tekrar deneyin" diyor, canlı destek dedikleri şey sizi 28. bekleme sırasından başlatıyor. Benim seçmediğim bir firma ile bana gönderilen bir gönderinin akıbeti belli olmadan öylece bekliyorsunuz günlerce. Şikayet dinleyen de yok, ulaşabileceğiniz bir kanal da.