17 Ekim 2015

Aras Kargo Mogan Şubesi Telefona Bakmıyor.

Ankara bulunan Mogan şubesinin telefonları sürekli meşgul ve çaldığında da meşgule atılıyor ,kaç gündür arıyorum bir kere ulaşabildim kendilerine, sorduğumda da şubenin çok yoğun olduğunu söylediler.

Zaten genelde hep yoğun olur, bu firmanın sürekli bir bahanesi vardır zaten, bu ilk şikayetim değil diğer şikayetlerim bırakın çözülmeyi ilgilenilmedi bile, bu kadar fiyasko bir şirkettir Aras Kargo ve şubeleri!

Sinan 29 Okunma

Cevaplar

 • Sinan 21 Ekim 2015

  (düzeltme) Mail olarak bilgilendırme yapılmış

 • Sinan 21 Ekim 2015

  Bilgilendirme falan yapılmadı bana buraya yapıldı diye aktarmayın.

 • Aras Kargo Temsilcisi21 Ekim 2015

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Sinan 20 Ekim 2015

  Tabi tabi araştırın en son geçen sene bir şikayette bulunmuştum hala araştırılıyor bana bilgi dönüşü falan da yapmayın önce kargomu ulaştırın 4 buçuk iş gününde hala getirmediler kargomu sizinle anlaşmalı olan firmaya da ulaştım şikayetimi onlara da bildirdim inşallah yakın zamanda alternatif kargo hizmeti veren bir şirketle anlaşacaklar bende alternatiflere yöneleceğim.

 • Aras Kargo Temsilcisi20 Ekim 2015

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön