Aras Kargo Mogan Şubesi Telefona Bakmıyor.

Sinan M. |

Ankara bulunan Mogan şubesinin telefonları sürekli meşgul ve çaldığında da meşgule atılıyor ,kaç gündür arıyorum bir kere ulaşabildim kendilerine, sorduğumda da şubenin çok yoğun olduğunu söylediler.

Zaten genelde hep yoğun olur, bu firmanın sürekli bir bahanesi vardır zaten, bu ilk şikayetim değil diğer şikayetlerim bırakın çözülmeyi ilgilenilmedi bile, bu kadar fiyasko bir şirkettir Aras Kargo ve şubeleri!

Etiketler :

Şube Erişim Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan M.
  21 Ekim
  12:44

  (düzeltme) Mail olarak bilgilendırme yapılmış

 • Sinan M.
  21 Ekim
  12:41

  Bilgilendirme falan yapılmadı bana buraya yapıldı diye aktarmayın.

 • 21 Ekim
  09:08

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • Sinan M.
  20 Ekim
  15:41

  Tabi tabi araştırın en son geçen sene bir şikayette bulunmuştum hala araştırılıyor bana bilgi dönüşü falan da yapmayın önce kargomu ulaştırın 4 buçuk iş gününde hala getirmediler kargomu sizinle anlaşmalı olan firmaya da ulaştım şikayetimi onlara da bildirdim inşallah yakın zamanda alternatif kargo hizmeti veren bir şirketle anlaşacaklar bende alternatiflere yöneleceğim.

 • 20 Ekim
  15:19

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52