03 Kasım 2015

Aras Kargo Modern Çağa Yakışmayan Hizmeti.

Aras Kargo aracılığıyla 2 tane 500 ml buz çözücü sprey sipariş ettim. Kargo (taşınma esnasında ezilmiş ve içindeki spreylerden biri tamamen boşalmış, diğeri eksik şekilde) bana ulaştı! Kargoyu getiren kişi, fotoğrafını çekip tutanağı tuttuktan sonra gitmiş. Tutanak benimle ilgili olmasına ve ürünü firmaya iade edebilmem için bana gerekli olmasına rağmen bir nüshasını bana ısrarla vermek istemediler. Israrım sonucunda kargo şubesindeki bilgisayar ekranındaki tutanağın resmini çekmekle yetinmek zorunda bırakıldım. Kargomu standartlara uygun taşımayarak hasar veren ve sonrasında çözüm odaklı olmayan davranışları nedeniyle Aras Kargo'dan şikayetçiyim.

Mustafa 56 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 10 Kasım 2015

  Aras Kargo'nun cevaben yazmış olduğu mesajın benim şikayetimle kesinlikle ilgisi yoktur. Ayrıca Aras Kargo'dan şu ana kadar konu ile ilgili olarak bana yönelik arama veya mesaj gönderimi yapılmamıştır. Bu nedenle yaptığınız kısa ankete tamamen olumsuz cevaplar verdim. Bilgilerinize.

 • Mustafa 03 Kasım 2015

  Merhaba Sn. Aras Kargo yetkilisi, "gönderici firma" dan kastınızın, "kargonun içinde olan" ürünleri satın aldığım e-alışveriş firması olduğunu tahmin ediyorum. Benim şikayetim konusu "getirici firmayla" ilgilidir. Hangi ilgiyi kurduğunuzu ne yazık ki anlayamadım. Bu yüzden; "Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. " ifadesinde kast ettiğiniz müşterinizin ben olmadığını anlıyorum. Umarım yanlış anlamamışımdır. Naçizane bir müşteriniz daha var. Bu müşteriniz, sizden mağduriyetini ifade ediyorken başka müşterinize neyin bilgisini vereceksiniz? Benim için merak konusu oldu. Ayrıca "aksiyon" kelimesi hakkında (yabancı dil bilmediğim için) bilgim yok.

 • Aras Kargo Temsilcisi03 Kasım 2015

  Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Mustafa 02 Kasım 2015

  Daha ayrıntıya girmek isterdim. Maalesef "şikayetvar'"ın harf sınırlaması beni sınırladı. Bir önceki şikayetim de başka bir kargo firması hakkındaydı. Yapı itibariyle şikayeti sevmem ama. Herkesin sabrının bir limiti var. Ne yazı ki benim limitim doldu. Biz tüketicilere yardımcı olan ve "kamuya yararlı bir sivil toplum örgütü" gibi canla başla çalışan "şikayetvar" yönetimine ve tüm kademedeki çalışanlara teşekkürü borç bilirim. Umarım ciddi ve haklının yanında olan adaletli tavrınız hep devam eder. Zira biz tüketiciler çoğu zaman mağdur oluyoruz. Bürokrasi ağır işliyor. Önümüzü açıyorsunuz bize yardımcı oluyor ve bize sahip çıkıyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön