Aras Kargo Manisa Merkeze 1 Haftada Teslimat Yapamıyor!

Ergun A. |

22 ocakta yollanan kargomun normal şartlarda bakıldığında 23 ocakta teslim görünüyor fakat bugün 2 kez müşteri hizmetlerinden aldığım bilgide teslim edileceğini söylediler, fakat sonrasında pazartesi (27/01/2014) yani yaklaşık 6- 7 gün sonunda teslim edilecek...

Soruyorum size; ben dağ köyünde yaşamıyorum Manisa merkezde yaşıyorum, bu Aras Kargo çalışanlarının hizmet anlayış kalitesini sizlerin yorumuna bırakıyorum.

Sizlere onlarca firma sayabilirim hergün teslim yapan, açıkçası ben paramla bir defa mağdur oldum
ama sorun değil. Bundan böyle Aras Kargo'yu asla seçmem vede bu yaşananları da çevremde anlatacağımdan da kimsenin şüphesi olmasın.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergun A.
  26 Ocak
  23:20

  Teşekkürederim, istenince yapılabiliyormuş demek ki,bende istemezdim bu şekilde olsun fakat bazen çaresiz bırakıyorlar,istanbuldan manisa'ya 1 günde gelen ürünlerimi- 5 gün sonra teslim edebiliriz derlerse ister istemez çileden çıkabiliyor insan...Neyse yinede firmayı kutluyorum ilgilendiler ve teslim aldım emeği geçen herkeze teşekkür ederim.

 • 25 Ocak
  11:27

  Merhaba,

  Konu tarafımıza da yansımı olup, kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.Müşteri temsilcimiz tarafından en kısa zamanda müşterimize sonuç bilgisi verilecektir. Yaşanan sıkıntı adına müşterimizden tekrar özür dileriz.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52