13 Ekim 2016

Aras Kargo Mağduriyet!

6160622140885 takip nolu www.esigaramarket. Net adresinden elektronik sigara siparişi verdim ve kapıda ödeme ile aldığım ürün eksik ve yanlış olarak (sadece 4 adet içerisinde likit bulunan içerisi poşetle doldurulmuş) tarafıma ulaştırıldı. Kargo şirketi poşeti açtırmadı ve ödemeyi aldı. Karşılıklı ticari anlaşma ile sadece elden ödeme alabilen bu şirketle Aras Kargo işbirliği yapmıştır. Ürünün faturası ve sevk irsaliyesi bulunmamaktadır. Ticari anlaşma yapmadan Aras Kargo'nun böyle bir ticarete dahil olması söz konusu değildir. Mali, hukuki, tüketici hakları ve BİMER yoluyla şirketinizden davacı olacağımı bildiririm. Mağduriyetimin karşılanması için gerekli işlemlerin en kısa zamanda yapılmasın gerekmektedir.

Engin 579 Okunma

Cevaplar

  • Engin18 Ekim 2016

    mevcut ürünün irsaliyesi ve faturası olmadığı, dOLANDIRICI olan bu kişilerle kurumsal anlaşma yapması ve Aras Kargo elden tahsilat yapması dolayısıyla bu işlemden sorumludur.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön