22 Ocak 2016

Aras Kargo Mağdur Ediyor!

19 Ocak'ta yola çıkan kargo evime 3 dk mesafede olan Serinkuyu şubesine gönderildi. Bu şube 20 Ocak'ta kargomu bana teslim etmek yerine bekletiyor ve 21 Ocak'ta Bostanlı şubesine gönderiyor. Canlı destek ve müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişiler dağıtım şubesinin bostanlı olduğunu söylüyor. Ben Serinkuyu'ya gönderin oradan alacağım diyorum tamam bildirdik diyorlar. 22 Ocak'ta bostanlı şubeyi arıyorum kargom nerede diye ama Serinkuyu şube adresi yazmadan kargomu bostanlı şubeye göndermiş. Bostanlı şubeye adresi veriyorum ama sizin adresinize Serinkuyu bakıyor diyorlar. Şikayet hatlarında telefonlar açılmıyor!

Sevkiye 53 Okunma

Cevaplar

  • Sevkiye 04 Şubat 2016

    Bostanlı şubedeki Veysel bey telefonda benimle görüştüğünü söyleyip kargomu ertesi gün diğer şubeden almak istediğimi söyledi. Halbuki bu şahısla değil bir bayanla görüşüp kargomun serinkuyu şubeye gönderilmesini söylemiştim ve bayan bana akşam alabileceğimi söylemişti. Ama akşam şubeye gittiğimde kargom yoktu ve görevli bostanlı şubeyi aradığında bu şahıs benim hakkımda yukarıda yazdığım yalanları söyledi. Aras kargoya şikayet yazmama rağmen hiçbir şekilde geri dönüş olmadı!

  • Sevkiye 02 Şubat 2016

    Ne yazık ki firmadaki hiçbir görevlinin diğerinden haberi yok! Bir daha böyle bir sorun yaşamayacaksınız demelerine rağmen ve merkezden aranmama rağmen yine kargomu alamadım üstelik elemanları yalancı! Benim kargoyu almak istemediğimi söyledi! Bir daha asla kullanmayacağım!

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Ocak 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön