09 Aralık 2015

Aras Kargo Kurumunuzun Etik Olmayan Tavra Sahip Elemanları!

Genel Müdürlüğe hitaben, kurumunuz vasıtası ile elime ulaşacak olan ve 3 gündür beklediğim kargonun durumunu her gün internetten takip ederken dün alıcı kargoyu kabul etmiyor ibaresini görünce şaşkınlık yaşadım. Çavuşoğlu şubenizi aradığımda bana ürünü getirip evde bulamadıklarını söyleyerek yalan beyanatta bulundular. Çünkü sürekli evde olduğum için bu mümkün değil. Ben kamera görüntüleri, şahitler, yazılı belge olmaması vb. ile eve gelinmediğini kanıtlarım. Kurumunuzda çalışan ve yapmadığı bir şeyi yapar gösteren elemanlarınızı ve yalan beyanat veren diğer elemanınızı kınıyor.

Neşe 49 Okunma

Cevaplar

  • Neşe10 Aralık 2015

    Kurum elemaniniz beni bugün arayarak adresi bulamadigini belirterek yarin tekrar kargoyu getirmeye calisacagini söyledi. Soruyorum bir kargo sirketinin açık adresi bulamayan elemani olması gibi bir rezalet olabilir mi? Esefle kurumunuzu kiniyorum ve problemimin cozumunu talep ediyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Aralık 2015

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön