05 Aralık 2013

Aras Kargo Kolimi Apartman Girişine Bırakıp Gitti!

Aras Kargo kolimi önce yanlış adrese getirdi ve telefon açtılar. Tarifim üzerine nihayet adresi buldular bana gelen paket 2 parçadan oluşan 80 kg standart paketti. Apartman dış kapısı açık olmasına rağmen yukarı bile çıkmaya zahmet etmeyerek koliyi apartman girişine bırakıp gittiler. Müşteri temsilcisini aradım durumdan duyduğum rahatsızlığı iletmek için ama onlar müşteri temsilci gibi davranmak yerine şube temsilcisi gibi davrandı.

Büyük olmak reklamlarda önem taşıyoruz demekle olmuyor. 44.60 tl. parayı alıp paketi evin apartmana koyup gitmek mi sizin büyüklüğünüz. Bu aynı haftada 2. kez yaşadığım Aras Kargo problemi. Eskişehir Porsuk şubesi işini iyi yapmıyor ve merkezde.

Yüksel 235 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel 05 Aralık 2013

    eda Aykutlu adına malatyadan gelen kargo. kontrol ederseniz görürsünüz yada zahmet edip beni arasaydınız teslimatın eşim adına geldiğini söylerdim. bu arada eğer ben size sizin bana davrandığınız gibi davranmak isteseydim çok güzel yapardım bu işi. sorun bakalım porsuk şubesindeki o toz kondurmadığınız personelinize ellerinde benim yada eşimin paketi teslim aldığına dair bir imza varmı? ben size paketi teslim almadım ben desem bunu nasıl ispat edeceksiniz. (allahtan bunu yapacak karakterde değilim) ama siz çok büyük şirketsiniz ve personeliniz hata yanlış yapmaz müşteri yanlış yapar.

  • Aras Kargo Temsilcisi05 Aralık 2013

    Merhaba; Bilgi işlem sistemlerimizden yapılan kontrollerde herhangi bir kargo bilgisine ulaşılamamış olup, müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön