Aras Kargo Kırılan Ürüne Bir Şey Yapamıyorlarmış!

Selami B. |

4165317209343 takip numaralı 04,03,2014 tarihinde gönderdiğim kargo Ankara Kızılay Fevzi Çakmak Aras Kargo şubesine ulaşmış ve müşterime teslim edilmek için götürülmüş. Müşterim kargocunun yanında açmış ve ürünün kırık olduğunu görmüş ve ürünü kabul etmemiş, tutanak tutulmuş.

İstanbul'dan Kenyap şubesinden yolladığım kargo firması beni aradı ve ürününüz hasarlı olduğu ve paket üzerinde herhangi bir darbe izi olmadığı için ücretini ödeyemediklerini söyledi. Fakat kutu içerisindeki 3 katlı balonlu poşetle ve ayriyetten karton kutu ile sarılmış ürünün üst tarafından çok ağır bir darbe yediği ve paramparça olduğu görüldü. Ürünü ücretimin karşılanmasını istiyorum. Ben bir firmayım ve bu bana 2. defa oluyor...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selami B.
  24 Ekim
  11:29

  firma beni 18.10.2014 de aramış fakat gelen numaralara bakıyorum. aras kargonun numarası yok.
  Ümraniye-keyap şubesindeki sorumlu bana bu ürün için tanzim belgesi doldurttu.fakat hala dönüş yapılmadı.
  şikayetim hala devam ediyor

 • Selami B.
  08 Mart
  19:34

  250tl lik ürünümü kırdılar.neyinden memnun olacağım.

 • Selami B.
  06 Mart
  12:28

  ARAS KARGO ÖNEM TAŞIMIYOR ARTIK.her zamanki gibi kopyala yapıştır yapılmış.cevap verilmişş.güya çözüm yapılmış.şikayetim giderilemedi.saçma sapan şeylerle ödemeyi yapmıyorlar.şubeleri bile yanlış bilgilendiriyorlar.ödeme yapmamak için.gerekirse tüketici hakem heyetine gideceğim.hakkımı arayacağım.bu böyle olmaz.taşıdığınız kargonun güvenliğini sağlamanız lazım.gerekirse televizyona bile ileteceğim.

 • 05 Mart
  16:39

  Merhaba;
  Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52