Aras Kargo Kırılabilir Diye Yazılı Koliyi Kırık Dökük Teslim Etti!

Murat K. |

Özel olarak yaptırdığımız sehpalar iyice sarılıp üzerine her tarafında kocaman kırılacak eşya yazmasına rağmen dikkatsizce taşınıp kullanılmayacak halde teslim edildi. Kapıda tutanak tutması gereken kurye bize şubede tutulacak dedi. Gittiğimizde teslim almasaydınız dediler. Özel sehpalar kırık dökük. Kargo ücreti 93 TL almayı biliyorlar ama sorumluluk alamıyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  31 Ekim
  19:09

  Özel yaptırdığımız sehpaları miz üzerine defalarca kırılacak eşya yazılmasına rağmen paramparça geldi kargo görevlisinin önünde açtığım kargoyu görevlide gördü ve hemen tutanak tutmasını söyledim ancak bana kapıda tutanak Tutamıyoruz şubeye gelmeniz gerek dedi bizde hemen gittik bizimle alay eder gibi burada tutulmaz tutanağın kapıda tutulması gerekiyodu dendi şu an ortada kullanabileceği m bir sehpa yok 10 parça ancak ödediğim kargo ücreti 93 TL mağduriyetimin acilen giderilmesini aksi takdirde bütün haklarımızı sonuna kadar arayacağım izi bildirmek isterim ilgileneceğinizi umut ediyorum

 • 30 Ekim
  10:28

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52

 • Murat K.
  29 Ekim
  00:15

  Ağrıya Aras Kargo olduğunu yazmayı unutmuşum.