02 Kasım 2016

Aras Kargo Kırık Ürünü 2. Bir Şahsa Vermiş Sonrada...

Aras Kargo Tavşanlı şubesi Hepsiburada.com ile anlaşmalı Banio firmasından gelen ve şahsıma ait olan ürünü kime teslim etti de ürün binanın 2. katına yani kapımın önüne kondu onu bilmiyoruz. Neticede ürün ciddi şekilde "çatlak" çıktı. Bir de bugün telefonla aradığım Aras Kargo çalışanı telefonu açıp garip bir şekilde "eline aldığında kutuyu açıp kontrol edecektin şimdi tutanak tutulamaz" demesin mi?

"Ürünü bana vermediniz ki beni ilgilendirmiyor" dediğimde ben sizi müdür beye aratalım diyerek telefonu kapattı. Arayan falan olmadı tabii. Kendi kabahatlerine soğan doğrayacak cesaretleri yok tabii. Gerekenin yapılmasını, aksi takdirde Aras Kargo'ya hukuki yaptırım uygulatma yolunda adım atacağımı belirtirim. Neticede kargo bana teslim edilmedi.

Mustafa 143 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön