26 Nisan 2013

Aras Kargo Kırık Getirdikleri Ürüne Tutanak Tutmuyorlar!

Tekzenden sipariş etmiş olduğum vestiyer parçaları kırık geldi. Tekzen Aras kargonun hasar tespit tutanağı tutması gerektiğini söylüyor. Aras kargo ise tutanağın ürünün geldiği an içinde tutulabileceğini söylüyor. Benim paketleri açmam zaten bir saat sürdü. Kargo personeli 1 saat beklermiydi. Ürünü zaten üzerime atar gibi bırıkıp kaçmaları bir oldu. Bu olup bitenlerin bir yerde elbette kaydı vardır. Hakkımı aramak için gidebileceğim yere kadar gideceğim.

Hamzat 63 Okunma

Cevaplar

 • Hamzat 24 Temmuz 2014

  Hayır benimle konuşulmadı bana bilgi verilmedi.

 • Hamzat 12 Mart 2014

  Kesinlikle Birdaha Asla Aras Kargo ile çalışmam

 • Hamzat 26 Nisan 2013

  Siz siz olun mutlaka kargoyu bekletin. Ürünü kontrol etmeden almayın. Eğer ürünü bu şekilde vermiyorlarsa iade edin gitsin. Ayrıca Müşteriyi bilgilendirmek yetmiyor, Müşteri herşeyin farkında siz elemanlarınızı eğitin. Personel müşteriye beyefendi ürününüzü kontrol edin öyle teslim alın diyebilirdi. Ama malesef işine gelmiyor. Türkiyenin bu tür ahlaki ticaret ilişkilerini yakalaması için en az 50 yıl geçmesi gerekiyor.

 • Aras Kargo Temsilcisi26 Nisan 2013

  Merhaba, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön