26 Şubat 2013

Aras Kargo Kırık Bilgisayar!

Aras Kargo ile İstanbul Koç Sistem firmasına gönderdiğim laptopum kırık olarak Koç Sistem Teknik servisine ulaşmış. Fakat Aras Kargo Bizim yapabileceğimiz birşey yok diyerek beni geri gönderdi. Gerekli hasasiyetin gösterilmesini ve kırık ürünümün hasarının onarımı konusunda gerekli hassasiyetin gösterileceğini umuyorum.

Lütfi 66 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi04 Mart 2013

    Sayın yetkili: Ürünümün hasarı hala karşılanmadı. Hala bizim sorumluluğumuz değil diyor müşteri hizmetleri yetkiliniz. Karayolu Taşıma Yönetmeliği'ne göre Kargoların uyması Zorunlu Kural: Madde 22 d) Eşya ve kargo taşımacılığı alanında yetki belgesi sahibi olanlar, eşya ve kargoları teslim aldıkları andan teslim edinceye kadar, eşyanın ve kargonun tamamı veya kısmen kaybından, hasarından, korunması ve taşınmasından, güvenliğini sağlamaktan, teslim alınan şeklini muhafaza etmekten sorumludurlar. Maddesine istinaden hakkımı istiyorum. BİMER ' İzleyeceğim yol hakkında bilgilendirme istedim. Zararım en kısa sürede karşılanmaz ise hakkımı yasal yollardan arayacağımı bidiririm Saygılarımla.

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Şubat 2013

    Merhaba , Müşterimiz aranmış olup ulaşılamadı bilgilenidrme -e mail yoluyla yapıldı ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön