Aras Kargo Kendi Sistemlerine Söz Geçiremeyen Kargo Firması.

Fırat K. |

Aras Kargo'dan tarafıma gönderilmiş son 50 gönderinin tamamı hiç alakam olmamasına rağmen önce Ankara Cinnah şubeye gidiyor, sonra oradan yönlendirilip olması gereken Söğütözü şubeye gidiyor. Bu durumu en azından 10 defa müşteri hizmetlerine bildirdim, her seferinde gerekli önlemler alınmıştır, uyarılar yapılmıştır diye cevap vermelerine rağmen bir sonraki paketim yine Cinnah şubeye gidiyor. Artık son seferinde dayanamayıp paketim henüz gönderici şubeden çıkmadan Erguvan şubeyi arayıp varış şubesinin Söğütözü olarak değiştirilmesi istedim, bilgisayar başındaki arkadaş bunu yapamayacağını söyledi. Nasıl bir sistem kullanıyorlarsa kendileri bile hatayı düzeltmekten anlamıyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat K.
  07 Aralık
  13:50

  Şikayetim üzerinden 6 ay geçti halâ hiçbir değişme olmadı, halen paketlerim önce Cinnah şubeye gidiyor, sonra oradan yönlendirilip Söğütözü şubeye geliyor. Balık hafızası var bunlarda, sabah söylediklerini öğleden sonra hatırlamıyorlar. Ben bıktım bunlar bıkmadı.

 • Fırat K.
  26 Nisan
  11:21

  Sizden de ancak bu beklenirdi zaten.

 • 26 Nisan
  11:18

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52