26 Nisan 2016

Aras Kargo Kendi Sistemlerine Söz Geçiremeyen Kargo Firması.

Aras Kargo'dan tarafıma gönderilmiş son 50 gönderinin tamamı hiç alakam olmamasına rağmen önce Ankara Cinnah şubeye gidiyor, sonra oradan yönlendirilip olması gereken Söğütözü şubeye gidiyor. Bu durumu en azından 10 defa müşteri hizmetlerine bildirdim, her seferinde gerekli önlemler alınmıştır, uyarılar yapılmıştır diye cevap vermelerine rağmen bir sonraki paketim yine Cinnah şubeye gidiyor. Artık son seferinde dayanamayıp paketim henüz gönderici şubeden çıkmadan Erguvan şubeyi arayıp varış şubesinin Söğütözü olarak değiştirilmesi istedim, bilgisayar başındaki arkadaş bunu yapamayacağını söyledi. Nasıl bir sistem kullanıyorlarsa kendileri bile hatayı düzeltmekten anlamıyorlar.

Fırat 37 Okunma

Cevaplar

  • Fırat 07 Aralık 2016

    Şikayetim üzerinden 6 ay geçti halâ hiçbir değişme olmadı, halen paketlerim önce Cinnah şubeye gidiyor, sonra oradan yönlendirilip Söğütözü şubeye geliyor. Balık hafızası var bunlarda, sabah söylediklerini öğleden sonra hatırlamıyorlar. Ben bıktım bunlar bıkmadı.

  • Fırat 26 Nisan 2016

    Sizden de ancak bu beklenirdi zaten.

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Nisan 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön