08 Mayıs 2013

Aras Kargo Kendi Hatalarının Külfetini Müşteriye Çektiriyorlar!

MM 659654 gönderi kodlu 2 paket olan ürünüm perakendeci müşterime 1 gün geç ulaştı, normal şartlarda bizim için problemi yok ama müşterimiz için ciddi bir sorun oldu. paketin içinde yurt dışına gitmek üzere olan nihai tüketiciye teslim edilmesi gereken 2 adet ürün vardı. ürün teslim edilmeyince müşteriye tarafımızdan kargo ile gönderileceği sözünü verdik, ve Aras Kargonun bu gönderinin maddi külfetinin üstlenmesini talep ettik.

Genel müdürlüğe kadar ulaşmamıza rağmen söz konusu bile olmayacağını ve kendi yaptıkları hatayı bizim çekmemiz gerektiğini dolayılı yoldan söylediler. Yıllardır onlarca hatasının külfetini hiçbir talepte bulunmadan yüklendik, Firma bir tanesini yüklenmekten aciz.

Hüseyin 62 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin10 Mayıs 2013

    Tarafıma İlgilenilmeyeceği bilgisi ulaştı, çalışmak istemediklerini belirttiler, yeni bir firma ile sözleşmemiz bitmek üzere, mümkün mertebe erken bir şekilde aras kargoyla ilişkimizi keseceğimizi burdan bildirmek isterim.

  • Hüseyin08 Mayıs 2013

    evet cevap verdiler, hatalarını kendileri kabul ediyorlar, lakin külfetini siz çekin diyorlar. İnanmayanlar aşağıdaki linkten ses kaydını indirip dinleyebilirler. http://www.buketmefrusat.com/araskargo.wav (virüs taramasından geçirilmiştir. Lütfen sizde tarayınız) bu denli kurumsal bir firmanın o kadar eski bir müşterisi olmama rağmen (firmam adına konuşuyorum) bunu yapması gerçekten kabul edilebilir değil.

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülmüş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön