Aras Kargo Kayıp Kargo Hakkında.

Ahmet K. |

13.08.2015 tarihinde Aras Kargo İstanbul Üsküdar set başı şubesine verilen kargom hala tarafıma ulaşmadı. Konuyla ilgili çağrı merkezine defalarca kayıt yaptırdım. Şubeyi arıyorum açmıyorlar çağrı merkezine atıyorlar. Kendilerini çok saçma bahaneler ile savunuyorlar. Masaların altına düşmüştür gözden kaçmıştır, bu kız ise yeni girdi o bi yanlışlık yapmış gibisinden bahaneler uyduruyolar. O kargoda benim önemli iki sertifikam vardı. Bu sertifikaların kaybı benim çalışamama sebep oluyor. o kadar kayda rağmen bana geri dönüş yapmıyorlar. Böyle büyük ayıp görmedim.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  29 Ağustos
  15:11

  15 gün sonra kargom bulundu. Fakat ben o sertifikalarim olmadığı için isimden oldum. Denizciyim yurtdisina gitcektim sertifikalarim olmadığı için gidemedim. Su gün buluncak bugün bulunacak derken yalanci konumuna girip isimden oldum. Bu hizmete para vermem dedim. Kargomu vermediler. Geri iade edilecek İstanbul şubesine. bir daha da aras kargoyla calismam ve önermem.

 • Ahmet K.
  23 Ağustos
  12:12

  Sikayetten sonra aradılar kargo bilgilerimi aldılar. Fakat geri dönüş kesinlikle yapmiyorlar. 10 gün oldu kargom hakkında hiç bilgilendirme için aramadilar.

 • 21 Ağustos
  16:48

  Merhaba,

  Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır.

  Saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52