16 Haziran 2015

Aras Kargo Kayıp Kargo!

European Fitness Wellness Academy - Özkan Altun olarak;

1) 7 Mayıs 2015 tarihinde Özkan A. tarafından Gaziantep'de ki öğrencimize gönderilmiş olan kargomuz 15 Mayıs tarihinde tarafımıza geri iade edilmiştir. Aras Kargo şubesi teslim edemedi ve kargoyu iadeye getirip halledeceklerini söyleyip tekrar geri teslim aldılar. Ancak 1 ay sonra öğreniyoruz ki öğrencimizin resmi mezuniyet belgesi yerine ulaşmamış ve tarafımıza bilgi verilmemiştir.

2) 1 ay sonra Aras Kargo Çukurambar şubesini 5 kere aradıktan sonra kayıp kargonun akıbetini ilginç bir dille (ücretsiz olarak göndermek amacı ile kargomuzu başka bir firma adına yolladıklarını ve o firmaya geri döndüğünü) anlatmışlardır.
kargo nerede?

Özkan 512 Okunma

Cevaplar

  • Özkan 16 Haziran 2015

    Tam 1 ay sonra sıkı takibimiz neticesinde kargo bugün tekrar bize ulaştırıldı. Bundan sonra Aras Kargo ile çalışmayacağız ve önermeyeceğiz. Umarım bu tip şikayetler neticesinde kurumsal kimliklerini tekrar gözden geçirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilecek personel ile çalışır ve takip sistemlerini güncellerler. Biz Aras Kargo'nun bu kargodaki hatası nedeniyle yaşamış olduğumuz sıkıntıyı ve kaybettiğimiz prestiji burada paylaşamıyoruz.

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Haziran 2015

    Merhaba; Müşterimizden kargo bilgilerini alabilmek adına e posta yoluyla detay istendi. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön