Aras Kargo Kaybolan Kargo ve Ödenmeyen Tazmin Bedeli!

Burhan B. |

2 ay önce Mersin'den Mardin'e bir hard disk gönderdim. Alıcısına ulaşılamayan kargo tekrar Mersin Mezitli Şubesine gönderilmiştir. Şube daha sonra kargomu bağlı olduğu Adana Bölge Müdürlüğüne göndermiştir. Adana Bölge Müdürlüğü defalarca aranmıştır. Alınan cevap ise kargonuzu bulmaya çalışıyoruz denilip sürekli bekletildim. Bugün aradığımda kargonuzu bulamadık, kargonuz dosya olarak gözükmekte tazminini yapamayız denildi.

Hard disk hassas bir cihaz olduğu için dosyayla gönderildiği bilgisini Mezitli şubesinden alınmıştır. Kargomun tazmininin yapılmasını talep ediyorum. Ben üniversitede öğretim elemanıyım. Bu Aras Kargo gibi bir firmaya yakışmıyor ve şayet çözüm bulunmazsa Aras kaybeder.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan B.
  03 Temmuz
  11:08

  Kaç gündür bekliyorum cevap alamadım. Yine her zamanki gibi ben aradım. Değişen birşey olmadı. Kargonuz dosya olarak gözüktüğünden tazmini yapamıyoruz diye. Uğraştırsınlar ben hakkımı alana kadar uğraşacağım aras kargoyla. Sessiz kalacağımızı umuyorlar. Tüketici haklarıyla kalmayıp mahkemeye vereceğim. Onca kişinin hakkına giriyorlar. Burda şikayetleri 5 dk okuyan biri aras kargonun nasıl çalıştığını anlar.

 • Burhan B.
  26 Haziran
  08:46

  Evet görüşüldü ama en kısa zamanda çözüm istiyorum.

 • 25 Haziran
  17:50

  Merhaba,

  Müşteri ile görüşülmüş olup konu hususnd bilgilenidrme yapılmıştır

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

  444 25 52

 • 25 Haziran
  17:50

  merhaba,

  müşterimiz Burhan Bey ile görüşülmüş olup kendisine süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinize;  Aras Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  Tel: 444 25 52
  www.araskargo.com.tr