25 Haziran 2013

Aras Kargo Kaybolan Kargo ve Ödenmeyen Tazmin Bedeli!

2 ay önce Mersin'den Mardin'e bir hard disk gönderdim. Alıcısına ulaşılamayan kargo tekrar Mersin Mezitli Şubesine gönderilmiştir. Şube daha sonra kargomu bağlı olduğu Adana Bölge Müdürlüğüne göndermiştir. Adana Bölge Müdürlüğü defalarca aranmıştır. Alınan cevap ise kargonuzu bulmaya çalışıyoruz denilip sürekli bekletildim. Bugün aradığımda kargonuzu bulamadık, kargonuz dosya olarak gözükmekte tazminini yapamayız denildi.

Hard disk hassas bir cihaz olduğu için dosyayla gönderildiği bilgisini Mezitli şubesinden alınmıştır. Kargomun tazmininin yapılmasını talep ediyorum. Ben üniversitede öğretim elemanıyım. Bu Aras Kargo gibi bir firmaya yakışmıyor ve şayet çözüm bulunmazsa Aras kaybeder.

Burhan 1.708 Okunma

Cevaplar

 • Burhan 03 Temmuz 2013

  Kaç gündür bekliyorum cevap alamadım. Yine her zamanki gibi ben aradım. Değişen birşey olmadı. Kargonuz dosya olarak gözüktüğünden tazmini yapamıyoruz diye. Uğraştırsınlar ben hakkımı alana kadar uğraşacağım aras kargoyla. Sessiz kalacağımızı umuyorlar. Tüketici haklarıyla kalmayıp mahkemeye vereceğim. Onca kişinin hakkına giriyorlar. Burda şikayetleri 5 dk okuyan biri aras kargonun nasıl çalıştığını anlar.

 • Burhan 26 Haziran 2013

  Evet görüşüldü ama en kısa zamanda çözüm istiyorum.

 • Aras Kargo Temsilcisi25 Haziran 2013

  Merhaba, Müşteri ile görüşülmüş olup konu hususnd bilgilenidrme yapılmıştır ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Aras Kargo Temsilcisi25 Haziran 2013

  merhaba, müşterimiz Burhan Bey ile görüşülmüş olup kendisine süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize; Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel: 444 25 52 www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön