24 Aralık 2015

Aras Kargo Kaybolan Kargo 23 Gün Sonra İade Edildi.

1 Aralık'ta gönderdiğimiz kargo (takip No.: 5348441894177) günlerce teslim edilememiş, 3 kere şubeye giden müşterimize sonunda "kayboldu" denilmişti. Bu süre içerisinde Aras Kargo internet sitesine yaptığımız şikayet "inceleniyor" şeklinde ilgisiz bir yanıt verilmiş, 15 gün sonra da "adresinizde bulunmadığınız için teslim edilememiş" diye daha lakayt bir e-posta yazılmıştı.

4442552'u aradığımızda görevli kargonun o gün içinde mutlaka teslim ettirileceğini söylediyse de, gönderimin üzerinden 22 gün sonra kargo tarafımıza +%50 faturalandırılarak iade edilmiştir. Özür dilemeleri gerekirken, bugün tüm kargolarımız sözleşme süresi bitmediği halde %10 fazla faturalandırılmıştır.

Şeref 45 Okunma

Cevaplar

  • Şeref 24 Aralık 2015

    "İlgili personel belirlenerek gereği yapılacaktır" demekle ne bizim ne de müşterimizin maddi-manevi zararları ödenmiyor. Hepsini geçtik, gereksiz yere kesilen iade faturası bile tazminine gidilmiyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi24 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön