Aras Kargo Kaybolan Kargo 23 Gün Sonra İade Edildi.

Şeref Ö. |

1 Aralık'ta gönderdiğimiz kargo (takip No.: 5348441894177) günlerce teslim edilememiş, 3 kere şubeye giden müşterimize sonunda "kayboldu" denilmişti. Bu süre içerisinde Aras Kargo internet sitesine yaptığımız şikayet "inceleniyor" şeklinde ilgisiz bir yanıt verilmiş, 15 gün sonra da "adresinizde bulunmadığınız için teslim edilememiş" diye daha lakayt bir e-posta yazılmıştı.

4442552'u aradığımızda görevli kargonun o gün içinde mutlaka teslim ettirileceğini söylediyse de, gönderimin üzerinden 22 gün sonra kargo tarafımıza +%50 faturalandırılarak iade edilmiştir. Özür dilemeleri gerekirken, bugün tüm kargolarımız sözleşme süresi bitmediği halde %10 fazla faturalandırılmıştır.

Etiketler :

Hasar/Kayıp Tazmini Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeref Ö.
  24 Aralık
  13:20

  "İlgili personel belirlenerek gereği yapılacaktır" demekle ne bizim ne de müşterimizin maddi-manevi zararları ödenmiyor. Hepsini geçtik, gereksiz yere kesilen iade faturası bile tazminine gidilmiyor.

 • 24 Aralık
  10:26

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52