Aras Kargo Kaybımı Ödemediği Gibi Bilgi Bile Vermiyor!

Pınar T. |

30.09.2014 tarihinde İstanbul Çamlıca Aras Kargo şubesinden Manisa Akhisar şubesinden alınmak üzere arkadaşıma doğum günü hediyesi saat gönderdim. Kargo teslim edilmedi. Süreç boyunca hem Çamlıca hem Akhisar şubeyle iletişim halinde idim. Çamlıca şube Akhisar'a teslim edildiğini, Akhisar şube de Çamlıca şubeden çıkmadığını belirtiyordu.

Çağrı merkezine defalarca durumu belirten şikayetimi bildirdim. Hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Çamlıca şubede şikayetlerim üzerine beni dövmekten beter etti fatura istedi, hatta o kargoyu unutun bile dedi. Zararım 40 TL. Hediyemin faturasını saklamak zorunda değilim. Gerekeni yapacağım. Aras Kargo gibi bir firmaya çok ayıp!

Etiketler :

Hasar/Kayıp Tazmini Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar T.
  12 Ocak
  00:23

  Halen dönüş yapılmamıstır. Kaymakamlıkta bulunan Tüketici hakları birimine dilekçemi teslim ettim.

 • Pınar T.
  05 Ocak
  09:47

  Aras Kargo herhangi bir dönüş yapmamışlardır tarafıma. İlgili birimleriniz konudan zaten haberdar, fakat ilgisiz birim olarak isimlerini değiştirseniz keşke...

 • Pınar T.
  05 Ocak
  09:44

  Aras Kargo tarafından herhangi bir şekilde geri dönüş yapılmamıstır tarafıma.İlgili birimlsr zaten durumdan haberdar, defalarca kendilerine bilgi verdim. Çözüm üretilmedi.

 • 02 Ocak
  16:04

  Merhaba;
  Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak en kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir.
  Saygılarımızla

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52