31 Ekim 2016

Aras Kargo Kars Şubesi Kargomu Getirmedi...

Şu an kargonuzda bekleyen bir kargom var, 2 gündür Kars'ta fakat Kars şubesindeki hazretleri zahmet edip kargoyu getirmiyor. Bu durum alışkanlık olmuş. 65 TL kargo parası ödedim fakat şubeden almadan getirmiyorlar.
Her kargoda bir sorun yaşıyoruz. Bir de kaba saba hareketlerle karşılaşıyoruz. Gün içinde bana dönülmesini istiyorum. Kars'ta 3 farklı firma var Allah sizin elinize düşürmesin.

Erdem 212 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 01 Kasım 2016

    Müşteri benim bana herhangi bir bülgilendirme yapılmadı. Boşuna özür dilemeyin Kars şubeniz yıllardır böyle. Benim tavsiyem diğer kargolarda bir yıl çılıştıeın nezaket ve isini doğru yapmayı öğrensinler. Huyundan olmasa da belki suyundan bir şeyler kaparlar. Aynı hafta iki kargomun ikisine de aynı şeyi yaptılar. 65 TL kargo ücreti ödedim fakat adrese teslim yapılmadı. Aradaki farkı talep ediyorum. Ya aldığınız paranın karşılığı olan hizmeti verin ya da verebileceğiniz hizmetin parasını alın. Utanmasalar git kargoyu Ankara'dan kendin al gel diyecekler.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön