10 Aralık 2014

Aras Kargo Kargoyu Yanlış Şubeye Götürmüşler!

GittiGidiyor'dan sc1675241 koduyla yaptığım satışı Aras Kargo yanlış şubeye götürmüş. Tekirdağ'da zaten 2 şube var, bir tanesi yani: Ertuğrul mahallesi Pehlivan caddesinde olan şube ki alıcının dükkanı hemen bu şubenin yanında diğeri de alıcıya 15 km uzakta olan şehrin dışında bir şube o da Namık Kemal şubesi. Alıcının kargosunu Namık Kemal'e götürmüşler.

Ayrıca alıcıya kargoyu götürmedikleri halde geldik yoktunuz demişler. Alıcının dükkanın günde 18 saat açık. Nasıl gidip bulamazlar. Şubeyi arıyorum sürekli meşgul. Lütfen kargom bana geri dönmeden kargoyu Pehlivan caddesindeki şubeye gönderebilir misiniz? Böyle bir saçmalık olmaz çünkü!

Rıza 365 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Aralık 2014

    merhabalar müşterimize irtibat bilgisinden ulaşılamamış olup konu ilgili birime aktarılmıştır. Gerekli incelemeler sağlanarak müşterimize bilgilendirme sağlanacaktır.Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön