Aras Kargo Kargoyu Yanlış Şubeye Götürmüşler!

Rıza Can A. |

GittiGidiyor'dan sc1675241 koduyla yaptığım satışı Aras Kargo yanlış şubeye götürmüş. Tekirdağ'da zaten 2 şube var, bir tanesi yani: Ertuğrul mahallesi Pehlivan caddesinde olan şube ki alıcının dükkanı hemen bu şubenin yanında diğeri de alıcıya 15 km uzakta olan şehrin dışında bir şube o da Namık Kemal şubesi. Alıcının kargosunu Namık Kemal'e götürmüşler.

Ayrıca alıcıya kargoyu götürmedikleri halde geldik yoktunuz demişler. Alıcının dükkanın günde 18 saat açık. Nasıl gidip bulamazlar. Şubeyi arıyorum sürekli meşgul. Lütfen kargom bana geri dönmeden kargoyu Pehlivan caddesindeki şubeye gönderebilir misiniz? Böyle bir saçmalık olmaz çünkü!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  13:43

  merhabalar
  müşterimize irtibat bilgisinden ulaşılamamış olup konu ilgili birime aktarılmıştır. Gerekli incelemeler sağlanarak müşterimize bilgilendirme sağlanacaktır.Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır
  saygılarımızla


  ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52