Aras Kargo Kargoyu Teslim Edemediler.

İrfan G. |

23.08.2016 tarihinde Dedeman Otel'den İstanbul'a kargo gönderdim. Kargom İstanbul'a 25.08.2016 tarihinde Köyiçi şubesine ulaşmış. 26.08.2016 aradığımda teslim alacak kişinin şubeden alacak diye not düşülmüş. Kendilerine okul müdürü benim kargoyu niye gelip şubenizden alacak diye sorunca çark ettiler, yarın hemen teslim edilecek dediler. Cumartesi pazar okullar kapalı olduğundan pazartesi gönderin dedim. Notunu aldıklarını söyleyip kapattılar.

Pazartesi 12 gibi aradım da teslimata çıkılmadığını, kişinin buradan alması gerektiğini ukalaca bir tavırla ''şikayetiniz varsa 4442552 araman gerektiğini'' söyledi. Genel merkez şikayeti üzerine kargomun bugün teslim olacağını belirtiler. Yarım saat sonra kargo takipte teslimata çıkmış göründü. Akşam 5 gibi aradığımda bugün şubeden hiç çıkmadığını öğrendik. Kargoyu adrese teslim etmemek için insanları kandırmaya devam ediyorlar.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  11:39

  Merhaba,

  konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır.

  Saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52