09 Ocak 2016

Aras Kargo Kargonun Teslim Edilmemesi.

05.01.2016 tarihinde (sabah 09:11) 621345830*** takip numarası ile tarafıma "İstanbul avrupa" yakasından gönderilen kargo "İstanbul Anadolu" yakasına gönderilmedi en son 08.01.2016 tarihinde şubeden akşam üstü gidip almak durumunda kaldım, firmayı defalarca aramamıza rağmen her seferinde kargonuz dağıtımda cevabını aldık. Avrupa yakasından Anadolu yakasına önemli bir belgenin 4 günde ulaştırılamamasının nedeni öğrenmek istiyorum. (ben almasam 5. günde de dağıtıma çıkacağı söylendi) . Benim maddi manevi zararımdan kim sorumludur. Eğer orada bir firma yetkilisi varsa cevap rica ediyorum.

Çiğdem 32 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem11 Ocak 2016

    Telefonumuz bir kere arandı ama açamadık sonra bir daha aranmadık, konu ile ilgili kesinlikle bir aksiyon alınmadığını düşünüyorum eğer bir aksiyon alındı ise bunu firmanın bizimle paylaşmasını rica ederim. Kendi adıma aras kargoyu bir daha kullanmayı düşünmüyorum ayrıca etrafımda ki kişileri de bu firmadan uzak durmaları için yönlendireceğim.

  • Aras Kargo Temsilcisi11 Ocak 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön