27 Ekim 2016

Aras Kargo Kargomun Yanlış Şubeye Aktarımı.

Bir firmadan internet üzerinden bir alışveriş yaptım. Firma bana gönderim takip numarası verdi. Bende kontrol ederken teslimat şubesinin kargo tarafından yanlış şubeye gönderildiğini tespit ettim. Bu konu hakkında Aras Kargo'yu aradım, adres doğru ama bu adrese en yakın kargo şubeniz Denizli / Çamlık değil, Senizli/ Bakırlı şubeniz dedim, bunu değişimini yapar mısınız dedim. Bana verdiği cevap: kargoyu gönderen bunu yapabilir siz yapamazsınız oldu. Fakat her şeyi doğru yazarken teslim şubeni gönderen ya da gönderici seçmediği, sizin personelin seçiyor dedim. Siz bu değişikliği yapamazsınız dedi.

Şimdi kargo çamlık şubesine gidecek, sonra şube hatası yüzünden bakırlı şubesine yönlendirilecek, sonra bana teslim edilecek, çünkü kargo adrese teslim. Yaptıkları hatayı kabul etmiyorlar ve kargonun bana ulaşımını bir gün daha uzatıyorlar. Böyle bir saçla kargo görmedim. Hem hatalılar, hem de kabul etmiyorlar.

Beyhan 162 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön