05 Ocak 2015

Aras Kargo Kargomu Yanlış Adrese Teslim Etti.

3 gün önce sipariş ettiğim kargomu 8 aralıkta takipten kontrol ettiğimde kargonun M**** D. adında birine saat 18.27'de teslim edildiği yazıyordu. Aras Kargo'yu aradım bana döneceklerini söylediler ama 3 gün beklediğim halde geri dönüş olmadı. Sonrasında tekrar aradım ve geri döneceklerini söyleyip dönmediler bu şekilde 4 kere aradım ve geri dönüş olmadı.

5. arayışımda geri dönülmezse tüketici haklarına şikayet edeceğimi söyledim ve 2 gün sonra geri dönüş oldu. Kontrol edeceklerini söylediler ve beni tekrar aramadılar ben tekrar aradığımda kargonun teslim kağıdında aile bireylerinden birinin adı ve imzası olduğunu söylediler. Ama kargo bize ulaşmadı. Bunu belirttim ama hala geri dönüş yok.

Şule 111 Okunma

Cevaplar

  • Şule12 Şubat 2015

    Beni arayıp kargonun faturasının bir nüshasını göndereceklerini söylediler ve mail adresimi istediler. Bende mail adresimi kodlayarak kendileriyle paylaştım. Gün içerisinde 3 kere arayıp her seferinde maili gönderdiklerini söylediler ve her seferinde kontrol ettiğimde mail bana ulaşmamıştı. Müşteri Hizmetlerini tekrar arayıp durumu ilettim ama geri dönüş yapılmadı, tekrar aradım ama bir sonuç yok. Kimse kale almıyor adeta. Tüketici Haklarına şikayet etmenin vakti geldi artık, kesinlikle çok kötü müşteri ilişkileri var ve oyalamaktan başka iş yapmıyorlar. Zaman kaybından başka bir şey değil. Bir daha Aras Kargoyu tercih etmeyeceğim ve kimseye de tavsiye etmiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi06 Ocak 2015

    Merhaba; Konu hususunda müşterimizden e-posta yoluyla detaylı bilgi talep edilmiştir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön