Aras Kargo Kargomu Kontrol Etmeme İzin Verilmedi!

Pınar D. |

3ACA39D5 numaralı kargom bugün saat 16. 00 da geldi. kargo görevlisi asonsörden bile inmeden kapıma doğru elektrikli ev aletlerini fırlattı. Kendisi hemen kaçmaya çalışıyordu. Onu durdurup beklemesini kargomun kırık olup olmadığına bakmak istediğimi söyledim. Ancak kendisini buna izin vermeyeceğini söyledi. Ben de o zaman teslim almayacağımı belirttim.

Kendisi bana şubuye geri teslim edeceğini ve ordan teslim almam gerektiğini ancak şubede de açtırmayacaklarını söyledi. Benim bildiğim prosedürde kargo geldiği zaman açılır bakılır kırık vs gibi bi durum varsa kago görevlisi tutanak tutar ve kargoyu geri iade eder. Kırık yoksa imza karşılığında teslim edilir. Tlf şikayetime geri dönüş yapılmadı.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar D.
  05 Nisan
  21:49

  az önce apartman görevlisine bırakıp kaçtıklarını öğrendim
  ben paketleri apartman görevlisinden de almadım. paketleri asla açmayacağım kargo görevlisi yanımda olmadan. bu nasıl bi sorumsuzluk. ben 2 gündür evde kargo bekliyorum görevliye verilip kaçılıyor kontrol etmemem için. ben böyle terbiyesizlik görmedim. kayseri tekir şubesi kadar işini yapmaktan kaçan bir şubede görmedim. şubedeki ahmet bey bana bugün saat 15 de kendi elleriyle teslim edeceğini söyledi. ama etmedi. verip kaçmak nedir ya. kesinlikle bu işin ucunu bırakmayacağım.

 • Pınar D.
  05 Nisan
  19:46

  şikayetimde kargomun tekrar eve getirilmesini istediğimi söylememe ragmen şube görevlileri bugün getiricez yarın getiricez diye oyalıyorlar. dün almam gerek kargomu bugünde alamadım.

 • 05 Nisan
  14:07

  merhaba,

  müşterimiz ile sözlü görüşülerek gerekli araştırmaların sağlanacağı ve tarafına bilgi verileceği iletilmiştir.

  saygılarımızla.

  www.araskargo.com.tr

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52