19 Ekim 2016

Aras Kargo, Kargomu Getirmedi ve Üstüne Beni Bulamadıkları Hakkında Yanıltıcı Beyanda Bulundu!

Bir firmadan 5 parça ürün siparişi girdim. Tabi tüm ürünler için aynı adresi verdim. (işyeri adresi) Ürünlerden 1 tanesi bugün neredeyse 9 gün olmasına rağmen halen elime ulaşmadı. Aras Kargo'yu arıyorum şubeye söyleyeceğiz, bizim yapacak çok fazla şeyimiz yok, gelmişler sizi bulamamışlar diyor. Sonra Aras Kargo'dan bana mesaj geliyor ve verdiğiniz telefon numarasından size ulaşamadık diyor. Okuma yazmam olduğu için telefonda da tanımadığım hiçbir numaradan cevapsız arama görmüyorum.

Aras Kargo, Ankara - Türkonut şubesini 3 sefer aramama rağmen telefon açılıyor ve kimse telefon ile konuşmuyor, ben içeride kendi aralarında konuşanların konuşmalarını duyuyorum. Eğer inanmıyorsanız bugün 15:08 ile 15:12 arasındaki şubenizin telefon kayıtlarına bakabilirsiniz. Anlayacağınız ne merkezin bir ciddiyeti var ne de şubenin.

Enes 51 Okunma

Cevaplar

  • Enes 19 Ekim 2016

    Merhabalar, firmanın kurumsal takbiniz de olan bir müşteri olması beni ilgilendirmiyor. Benim aldığım ürün 9 gündür elime ulaşmadı sorun bu kadar basit. Arayın şubenizi sizinle konuşuyorlar ise ürünü getirsinler. Büyük bir şey istemiyorum. Peki şubenizin telefonu açıp benimle konuşmaması hakkında ne diyorsunuz?

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön