Aras Kargo Kargomu Gelip Alacağım Dediğimde Gelin Yarin Alın Burada Demekteler!

Hanise C. |

Cuma günü tarafıma bir kargo gelmiş, kapıya kağıt yapıştırmışlar, üzerinde nereden geldiğine dair yazı yok, sadece kargo şubenin telefonu ve benim ismim var. Kargo oturduğum yere yürüyerek yaklaşık 25- 30 dakika mesafede. Salı akşamı arayıp gelip alacağımı söyledim, kargonuz burada yarın gelip alabilirsiniz denildi. Bugün çarşamba, ben kargoya gittim dün akşam kargoyu geri iade ettiklerini söylediler. Telefonda bu şekilde söylediniz dedim, telefonumun otomatik alınan ses kaydını müdüre hanıma dinlettim, benimle konuşan bayana sordu gözümüzden kaçmış dediler, yapacak bir şey yok denildi! Aras Kargo'dan şikayetçiyim. Diğer kargolar bugün evde bulamadıklarında yarın getiriyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hanise C.
  04 Şubat
  22:09

  bugün Aras Kargo tarafından arandım fakat duymadim. Geri döndüğümde şikayetim ile ilgili arandığım bu konuyu görüşmek için tekrar arayacaklarini söylediler ve bir daha geri dönüş olmadı. Yaşadığım sıkıntıdan üzgün olduklarını buradaki yazılarından öğrenmiş oldum...

 • 04 Şubat
  09:31

  Merhaba,

  Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır.

  Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz.

  işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52