06 Ocak 2016

Aras Kargo Kargomu Evime Ulaştırmıyorlar.

Daha önce' de Edremit Aras Kargo şubesinden gelecek olan bir paketim vardı, evime gelmedi buna rağmen yalan atılıp biz evinize getirdik denildi. Yine bugünde kargom geldi, aradılar açtım kargonuz şubemizde gelip alın denildi. Ben oraya kargonun adresini yazmıyorum, evimin adresini yazıyorum. Ayrıca kapıda ödeme diye bir işlem seçiyorum, şubede ödeme diye' de bir işlem seçtiğimi hatırlamıyorum, eve ulaştırmanız gereken kargoyu neden 2 seferdir şubeye koyup, arayarak gelin alın deniliyor.

Ayşenur 43 Okunma

Cevaplar

  • Ayşenur08 Ocak 2016

    Daha önce de Edremit Aras Kargo şubesinden gelecek olan bir paketim vardı evime gelmedi buna rağmen yalan atılıp biz evinize getirdik denildi. Yine bugünde kargom geldi aradılar açtım kargonuz şubemizde gelip alın denildi. Ben oraya kargonun adresini yazmıyorum evimin adresini yazıyorum. Ayrıca kapıda ödeme diye bir işlem seçiyorum şubede ödeme diye de bir işlem seçtiğimi hatırlamıyorum eve ulaştırmanız gereken kargoyu neden 2 seferdir şubeye koyup arayarak gelin alın deniliyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi06 Ocak 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön