Aras Kargo Kargomu Evime Ulaştırmıyorlar.

Ayşenur Ö. |

Daha önce' de Edremit Aras Kargo şubesinden gelecek olan bir paketim vardı, evime gelmedi buna rağmen yalan atılıp biz evinize getirdik denildi. Yine bugünde kargom geldi, aradılar açtım kargonuz şubemizde gelip alın denildi. Ben oraya kargonun adresini yazmıyorum, evimin adresini yazıyorum. Ayrıca kapıda ödeme diye bir işlem seçiyorum, şubede ödeme diye' de bir işlem seçtiğimi hatırlamıyorum, eve ulaştırmanız gereken kargoyu neden 2 seferdir şubeye koyup, arayarak gelin alın deniliyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşenur Ö.
  08 Ocak
  11:14

  Daha önce de Edremit Aras Kargo şubesinden gelecek olan bir paketim vardı evime gelmedi buna rağmen yalan atılıp biz evinize getirdik denildi. Yine bugünde kargom geldi aradılar açtım kargonuz şubemizde gelip alın denildi. Ben oraya kargonun adresini yazmıyorum evimin adresini yazıyorum. Ayrıca kapıda ödeme diye bir işlem seçiyorum şubede ödeme diye de bir işlem seçtiğimi hatırlamıyorum eve ulaştırmanız gereken kargoyu neden 2 seferdir şubeye koyup arayarak gelin alın deniliyor.

 • 06 Ocak
  17:31

  Merhaba,

  gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır.

  Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
  saygılarımızla.

  ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
  444 25 52