25 Kasım 2015

Aras Kargo Kargomu Başkasına Teslim Etmişler ve İlgilenmiyorlar.

Aras Kargo Süreyya şubesine 5465561575144 No.lu gelen kargom farklı bir kimseye teslim edildi gözüküyor. Kargomu benim dışımda birine nasıl teslim edebilirsiniz diye sorduğumda otomatik listeden düşüyor cevabını alıyorum peki kargom nerede diye sorduğumda kargoma ulaşamıyorlar. Kiralık kargo çalışanı varmış ona soracaklarmış. Aras Kargo'nun kiralık olarak çalıştırdığı eleman ile benim ne işim olur ben Aras Kargo'yu bilirim böyle bir şey görmedim. Kendi firmamı ve çalıştığım diğer kurumsal firmaları da Aras Kargo ile çalışmaması yönünde yönlendirmelerde bulunacağım.

Mehmet 38 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 09 Aralık 2015

    bu şikayetim ile ilgili herhangi bir gelişme olmadı sadece bir telefon aldım ilgili birimlerimize ilettik ama bir sonuç A bağlanmadı kargom yok ve benim madüriyetim giderilmedi. Aras Kargo mühatap bulamıyorum kesinlikle önermiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Kasım 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön