Aras Kargo Kargom Zamanında Ulaşmıyor!

Kadir Sıla K. |

10-12-2014 tarihinde Bursa Ataevler şubesinden yolladığım kargo 1 iş günü süresince İzmir'de gitmesi gereken adrese ulaşmadı. Firmanın internetten takibi bir işe yaramıyor, telefonuma bilgilendirme yapılacağı söylendi her hangi bir mesaj gelmedi, müşteri hizmetlerinin ise hiçbir şeyden haberi yok dağıtıma çıktı deyip oyalıyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  17:15

  merhabalar müşterimiz tekrar aranılmış olup ulaşılamamaktadır. Adres bilgileri yetersizdir. Müşterimizden a mail olarak detay talep edildi.
  Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır.
  saygılarımızla

 • 12 Aralık
  10:46

  merhabalar
  müşterimiz ile görüşme sağlanılmış olup teslimat konusunda sıkıntı yaşadığını aktarmaktadır. Konu ilgili birime aktarıldı çözüm odaklı müşterimize tekrar bilgi aktarılacaktır
  . Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır.
  saygılarımızla


  ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  www.araskargo.com.tr

  444 25 52