07 Temmuz 2014

Aras Kargo Kargom Ulaştırılmadı Asılsız Bilgilerle Oyalandım!

30 haziranda yola çıkan şehir içi kargom Aras Kargo tarafından adresime hiç yollanılmadığı halde adresi bulamadıklarını söylediler. Adresim ki Kadıköy'ü en işlek AVM'lerinden birindedir ve yazdığım adres yeterince açık kartvizit adresimdir.

Daha sonra tekrar aradığımda gün içinde elime ulaşacağını söylediler ben de hele şükür deyip beklemeye koyulmuşken kargomun göndericiye geri yollandığı bilgisini aldım. Kargo içindeki teslimatım tarihi geçmek üzere olan yazılı materyallerdir.

Bu başıma ilk defa gelmediği gibi özellikle Aras'la ve Aras'la çalışan firmalarla çalışmamaya gayret etsemde bir daha faka bastırdılar. Ben kargomu derhal adresime bekliyorum!

Kıvanç 77 Okunma

Cevaplar

  • Kıvanç 08 Temmuz 2014

    Ben zaten kendilerinin copy-paste cevaplarından 14dk önce dalaverecilikleriyle ilgili yeterince açık oldugunu düşündüğüm yorumumu paylaştığım için herkes gibi en ufak bir şekilde bu cevabı ciddiye almıyorum. O kargomu verdiğim adrese istiyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, çözüm ekibimizce müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön