02 Eylül 2015

Aras Kargo Kargom Ulaşmadı!

Seri: kj900017 numaralı kargomu internet kargo takip ile yokladığımda Beypazarı varış şubesine yönlenmiş görünüyor. Halbuki aynı gün yine Aras Kargo ile bana gelen gittigidiyor.com alışverişi- iki kargomda sorun yoktu ve Çankaya ilçesinde oturuyorum. Müşteri hizmetlerini dün ve bugün aradım sorunu çözebilecek bir ilgi göstermeyip beni sağa sola yönlendirdiler. Az önce Beypazarı Şubesini'de aradım, "şu an araç geldi, bakalım da biz sizi arayalım" diyerek geçiştirdi ilgisizce.

Hakan 84 Okunma

Cevaplar

  • Hakan05 Eylül 2015

    Maalesef Aras Kargo, ürünü teslim aşamasında yaptığı hatalı isim girişi nedeniyle soruna neden olup, bir günde teslim edilecek ürünü, defalarca binbir yeri aramam ve göndericiye aratmama rağmen, 4 (dört) günde teslim edebildi ve yukarıda da görüldüğü üzere, hatayı kendinde arayacağına, -daha ilk andan- gidip sorunla ilgisi olmayan kurumsal müşteriyle görüşecekmiş yanıtıyla, olayı geçiştirdi. Ve bir özür dileme geri dönüşü dahi yapmadı.

  • Aras Kargo Temsilcisi02 Eylül 2015

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön